no-img
دکتر بادان فیروز|مشاوره آنلاین|فایل صوتی مشاوره

خواستگار ندارم!!کلیپ خلاصه رایگان و خرید کامل فایل صوتی - دکتر بادان فیروز|مشاوره آنلاین|فایل صوتی مشاوره


دکتر بادان فیروز|مشاوره آنلاین|فایل صوتی مشاوره
آخرین آموزش ها
adsads

ادامه مطلب

امتیاز 4.00 ( 10 رای )
mp3
آبان ۱۳, ۱۳۹۹
150.3 مگابایت
4 ساعت
تعداد ۴ فایل
۱,۴۹۰,۰۰۰ ریال

خواستگار ندارم!!کلیپ خلاصه رایگان و خرید کامل فایل صوتی


خواستگار ندارم!!!
یکی از سوالات پرتکراری که در دایرکت از بنده می پرسند اینه که آقای دکتر چرا من خواستگار ندارم؟ بخصوص دختران زیادی بودند که میگفتن من از نظر زیبایی و تحصیلات هم چیزی کم ندارم ولی باز خواستگار ندارم

تبلیغ لینکی——–  راز تغییر عادت ها چیست؟رایگان اموزشی ——-تبلیغ لینکی

 

یا بعضی ها هم میگفتن که من خواستگار دارم ولی نمی‌دونم چه اتفاقی میفته که طرف بعد از قرار اول آشنایی، دیگ غیبش میزنه نمی‌دونم چرا قرار آشنایی ما به قرار دوم نمی‌رسه؟ آیا من مشکلی دارم؟

زمانی که طرف بعد از قرار اول یهو غیبش میزنه و دیگ نمیاد واقعا احساس بدی نسبت بخودم پیدا میکنم، اعتماد به نفسم کلا اومده پایین، بعضی ها هم به من میگفتن آقای دکتر من خواستگار دارم زیادم دارم ولی هیچ کدومشون شبیه اون چیزی نیستن که من می‌خوام اصلا اون آدم مناسبی که من دنبالشم نمیاد چکار کنم لطفاً بگید مشکل از کجاست ؟ چرا من آدم های نامناسب رو جذب میکنم؟؟

بعضی ها هم گفتن که ما از کسی خوش مون میاد نمیدونم چطوری بهش بگم که از دستش ندم آخه شنیدم آقایون وقتی خودشون شکارچی نباشن ممکنه جواب مثبتی به ابراز علاقه من ندن آقای دکتر من خیلی دوسش دارم لطفاً کمک کنید من اینو بدست بیارم عرض کنم خدمتتون که هیچ کدوم اولا هیچ کدوم از این اتفاقات در روانشناسی اتفاقی نیستن و هر اتفاقی برای شما میفته قطعا یه « دلیل روانشناختی ای» پشتشه. بخشی از مشکلات ارتباطی شما به « اعتماد به نفس» بر میگرده من بار ها گفتم که « جذابیت در اعتماد به نفسه» اعتماد به نفس به عوامل زیادی ارتباط داره و خوشبختانه اینو بدونید که اعتماد به نفس کاملا اکتسابی هست و چیزی نیست که باهاش به دنیا اومده باشین بنابراین کاملا قابل یادگیری هست. موضوع بعدی که خیلی اهمیت داره اینه که ما خیلی وقت ها با آدم درست و حسابی آشنا میشیم ولی بلد نیستیم رابطه رو جوری پیش ببریم که به ازدواج ختم بشه و بخاطر «پیام های ناخودآگاه غیر کلامی ای » که می‌فرستید طرف به شما بعنوان یک کیس سکسی فکر می‌کنه نه یه « گزینه ازدواجی» و این بخاطر نداشتن مهارت در استفاده از « زبان کلامی و زبان بدن » هست و یه بخشی از این موضوع هم برمیگرده به اینکه تو بلد نیستی « مرزبندی عاطفی» درستی ایجاد کنی که ارزش هاتو به طرف مقابل نشون داده باشی و هم مغرور و سطحی و غیر صمیمی بنظر نیایین.

بنابراین وقتی این مرزبندی که خیلی باید با « ظرافت و مهارت» انجام بشه رو بلد نباشید ممکنه در روند رابطه خلل وارد کنه و تو در رفتارهات متناقض بنظر بیای. موضوع دیگ ای که خیلی خیلی اهمیت داره « مهارت های جذابیت رفتاری» هست که این کلی تکنیک و اصول داره هم در نحوه پوشیدن، هم نحوه حرف زدن، لحن تون، زبان بدن تون، میزان شوخ طبعی، میزان صمیمیت، میزان خود افشا سازی، مدیریت قرار اول که این خیلی مهمه بخصوص اینکه من باید در قرار اول راجع به چه چیزهایی صحبت کنم؟؟ آیا باید ملاک ها و ارزش های ارتباطی مو در قرار اول بگم یا نه ؟ اگه نه چرا نه و اگه بله چرا بله که من توصیه میکنم اینکارو نکنید بدلایلی که حالا عرض خواهم کرد. موضوع مهم دیگ که شاید خیلی هاتون اصلا بهش هشیار نیستید بحث « شناخت دافعه های شخصیتی و شناخت بازدارنده های رفتاری و شخصیتی » شماست خیلی مهمه که شما دافعه ها و بازدارنده هاتو بشناسی و بدونی کدوم رفتارها از تو تصویر بدی نشون میده و کدوم رفتارها دافعه ایجاد می‌کنه مثلا یکی از تکنیک هایی که در روانشناسی خیلی بهش اهمیت داده میشه « تکنیک اثر نخستین یا برداشت نخستین» هست اینکه من باید چکار کنم که در همون قرار اول تصویر خوبی و برداشت خوبی از من در ذهن طرف مقابل ایجاد بشه؟ از سویی اینو هم باید بدونید که چه رفتارهایی اگه از من سر بزنه باعث میشه که برداشت خوبی از من در ذهن طرف مقابل ایجاد نشه. در واقع میزان زیادی از جذابیت شما به استفاده هنرمندانه از برداشت نخستین هست چون برداشت نخستین در روانشناسی مهمترین و تاثیر گذار ترین و تعیین کننده ترین برداشتی هست که از شما در ذهن دیگری اتفاق میفته و اگر شما در قرار اول و یا حتی دو ماه اول آشنایی بخوبی از تکنیک استفاده کنی میتونم بگم هشتاد درصد راه رو با موفقیت پشت سر گذاشتی. موضوع دیگ ای که خیلی اهمیت داره اینه که همه مون یه سری « تصورات و قالب های ناهشیار » داریم که اینا هم دافعه ایجاد میکنن و ما هم بهشون هشیار نیستیم ولی اصلا نگران نباشید من تمام آنچه که صحبتش شد و هر آنچه که به شما کمک کنه بتونی اولا یه رابطه خوب رو ایجاد کنی و آدم شایسته خودت رو پیدا کنی، اصول پیدا کردنش، حفظ کردنش و اصول پیشبرد حرفه ای رابطه رو در یک فایل صوتی چهار ساعته توضیح دادم براتون که تضمین میکنم اگه این فایل صوتی چهار ساعته رو که اسمشو گذاشتم « جذابیت رفتاری» به مدت چند ماه اجرا کنید به شرطی که حداقل دوبار این فایل رو گوش بدین چون نکته خیلی زیاد داره به اون چیزی که می‌خوایید می رسید. دوستان رابطه هم مثل هر چیز دیگری به دانش و مهارت و تکنیک احتیاج داره که متاسفانه به ما یاد ندادن و ما حتی الگو های درستی در خانواده و جامعه هم نداشتیم برای همینه که اینقدر در روابط مون آسیب می‌خوریم.اگر میخوای آدم مناسب و شایسته ای پیدا کنید و در نهایت اینو با مهارت و ظرافت بدستش بیاری توصیه میکنم این فایل صوتی چهار ساعته رو از دست ندین. تمام توضیحات این فایل صوتی در هایلایت جذابیت رفتاری در پیج خودم هست که توصیه میکنم تشریف بیارید پیج بنده هم بیشتر با محتوای فایل آشنا بشید و هم نظر کسانی که از این فایل صوتی استفاده کردن رو ببینید .

اصول جذابیت رفتاری، آموزش تکنیک های ارتباطی و رفتاری، آموزش راه‌های افزایش اعتماد به نفس، تغییر الگو ها و مدل زندگی، شناخت بازدارنده ها و دافعه های رفتاری، باید ها و نباید های ارتباطی، مواردی که حتما باید در قرار اول ملاقات رعایت کنید تا جذبه ایجاد کنید، تکنیک های گفتگو به روش اصولی و تاثیر گذار و… همه و همه در این فایل صوتی چهار ساعته آموزش داده شده.

بنابراین اینو بدونید که اگه رویای زندگی مشترک ایده آلی در سر دارید باید برای بدست آوردن این هدف، آموزش دید و مهارت و دانشش رو اکتساب کرد بنده در این فایل هر آنچه که شما نیاز داشته باشید که یه رابطه خوبی ایجاد کنید رو آموزش دادم در ضمن برای کسانی که که از کسی خوششون میاد هم گفتم که به چه صورت باید این اتفاق بیفته طوری که اون فکر کنه خودش شما رو شکار کرده در حالیکه شما تکنیک زدین و شما هستین که رفتار اونو شکل دادین اینم موضوع مهمی بود که بهتون یاد دادم چطوری باید اینکارو بکنید برای هر کدام از این مواردی که عرض کردم کلی مثال واقعی زدم براتون از تجربه خودم با مراجعه کننده هام و کاملا تجربیات مراجعه‌کننده هام رو با مثال و با تکنیک ها براتون نقل کردم و از این بابت نگران نباشید. در ضمن اگر سوالی براتون پیش اومد میتونید در دایرکت اینستاگرام پیام بدین حتما پاسخگو خواهم بود متشکرم.

دکتر علی بادان فیروز_ روانشناسروان درمانگر زوج درمان گر

همچنین از مطلب زیر نیز دیدن فرمایید :

راز تغییر عادت ها چیست؟رایگان اموزشی

همچنین از مطلب زیر نیز دیدن فرمایید :

راز تغییر عادت ها چیست؟رایگان اموزشی

دکتر بادان فیروز . خواستگار ندارم . دکتر چرا خواستگار ندارم . مشاوره انلاین . مشاوره تلفنی . روانشناس آنلاین . رواندرمانگر . بادان فیروز

خرید و سفارش طراحی وب سایت و سئو و بهینه سازی وب سایت توسط ابرار سافت 

خرید و سفارش طراحی وب سایت و سئو و بهینه سازی وب سایت توسط ابرار سافتدرباره نویسنده

دکتر بادان فیروز

دکتر علی بادان فیروز دکتری تخصصی روانشناسی_ روان درمانگر_زوج درمانگر

دکتر بادان فیروز 11 نوشته در دکتر بادان فیروز|مشاوره آنلاین|فایل صوتی مشاوره دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *